it napisał(a):

|
Już w tamtym roku było słynne "przynajmniej liga będzie ciekawsza" :/
|
Tylko że teraz różnica jest taka, że ciekawsza będzie ze względu na rozwój średniaków naszej ligi i ciekawe transfery czołówki, a wtedy slogan "liga będzie ciekawsza" padał po każdej kolejnej wpadce Wisły. Dla mnie to diametralna różnica w postrzeganiu tej sprawy.
MCX napisał(a):

|
Jarosz powiedział, że nic nie wie na jego temat.
|
Byłoby szkoda, bo Wilk sprawiał wrażenie dobrego kandydata na naturalnego następcę Sobola. Z drugiej strony kto wie, czy Jarosz nie uczy się na błędach Legii, która trąbiła na lewo i prawo, że negocjuje z Tshibambą, a kupił go ostatecznie Lech. Tym bardziej, że Lech ma w tej chwili mały vacat na pozycję defensywnego pomocnika, oprócz Injacia i Bandrowskiego jest tylko młody Drygas, do tego Injac z formą leci już trochę w dół, swój wiek ma, a Bandrowski bardzo dobry poziom prezentuje tylko i wyłącznie w defensywie. Wilk natomiast potrafi strzelić, rozegrać, połączyc to z odbiorem piłki i zapieprzaniem po całym boisku. Nie zdziwię się, jak w tym momencie Wisła o Wilka walczy z Lechem, ma niską kwotę odstępnego (co jest powszechnie wiadome), a przynajmniej w mojej opinii Wilk bardzo przypomina młodego Murawskiego.
W naszej lidze na tej pozycji widziałbym też Putsilo i Kislyaka, bardzo ciekawi zawodnicy, do tego nie bardzo drodzy. No ale Dinamo walczy w LE, jak na razie z bardzo dobrym skutkiem, widać że chce dołączyć z grą w Europie do poziomu BATE, więc pewnie negocjacje łatwe nie są.