Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
30344
19.07.2010, 13:47
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA13/654752805
Wklejam to,abyście zobaczyli,jak reaguje zawodnik na to info. Tak,jak Jarosz - nic nie wiem,nawet tego,w jakim klubie będę grał...
także spoko - jest JASNE,że negocjuje z Wisłą...
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar