Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4105
Stary 19.07.2010, 13:38
Co do tych transmisji fajnie było kilka lat temu jak 4 nasze ekipy grały z powodzeniem w pucharach. Pamiętam taki jeden czwartkowy wieczór z pucharem UEFA, gdzie jak się o 15 włączyło TV tak dopiero po 23 go wyłączyło.
Chyba o 15 grała Polonia gdzieś na wschodzie, o 17 dano mecz Legii o 19 Wisły a o 21 z Hiszpani szedł mecz Amicy.
Otwarty polsat puści conajwyżej 1 mecz 1 dnia. Pewną furtką dla TV jest możliwość rozgrywania meczów LE we wtorek. Ja chciałbym zobaczyć oczywiście mecz Wisły na polsacie otwartym np we czwartek o 20:45, we środe niech dadzą tego Lecha w Pradze a we wtorek Jagę i dla mnie miodzio.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez AZS_Lublin : 19.07.2010 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując