Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30337
Stary 19.07.2010, 13:00
Para stoperów Głowacki, Marcelo była najlepszą w historii klubu i moim zdanie przewyższała o co najmniej klasę duet Choto, Astiz, a od Arboledy i Bosackiego byli również znacznie lepsi. Dzięki nim, pomimo braku napastników i dna w ofensywie, walczyliśmy do końca o mistrza. Stworzenie duetu stoperów na poziomie Lecha lub Legii, to nie jest problem i myślę, że z łatwością można tego dokonać. O ile w tym okienku przyjdzie klasowy stoper - lider linii defensywnej. Oczywiście nie będziemy mieli już na tych pozycjach przewagi nad rywalem, ale i tak nie powinno być źle.

Najważniejsze, aby atak i skrzydła zaczęły należycie funkcjonować. Jeśli Brożek będzie zdrowy i w formie, to będzie najlepszym zawodnikiem ligi. Do tego Boguski może wreszcie zaliczy pełny sezon bez kontuzji, a przecież jest jeszcze Żurawski i może Rios. Uważam, że będziemy dysponować zdecydowanie najlepszym atakiem w lidze.
Odpowiedz cytując