http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81...e_zakupy_.html
'Z kolei Głowacki o przeprowadzce do Trabzonsporu nie chciał nawet słyszeć. Jedna z wersji mówi, że zażądał niewiarygodnie wysokiej pensji
(ok. 800 tys. euro rocznie), by ci przestali zawracać mu głowę. Piąty klub ligi tureckiej zgodził się, a Wiśle przelał blisko półtora miliona euro. - To byli nasi najlepsi piłkarze. Trudno będzie ich zastąpić - przyznaje Paweł Brożek.'