http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81...e_zakupy_.html
ha ha robią z nas kretynów, każdy nasz transfer to łatanie dziur. A jak "mega, hiper, duper strzelec"
Tshibamba przyszedł do Lecha to o nim są 3 newsy i zachwyt że zna języki obce i taki elokwentny.

I jeszcze parę dni temu jako główny news wywiad z Rząsą i tytuł jaką to nową gwiazdę ligi mają
Myślę, że Jarosz blefuje i chce zrobić ciszę by łatwiej się im pracowało. Przecież nie mógł powiedzieć tak "Wilk jest w autokarze do Krakowa w tygodniu konferencja z jego prezentacją".