[QUOTE=DDP;938326]Fakt dawno nie kupiła tylu. Strategia jest wręcz genialna. Pozbyć się w jednym okienku dwóch najlepszych stoperów ligi nie mając przygotowanego nikogo wartościowego w ich miejsce...majstersztyk ocierający się o geniusz Stephena Kinga. No w zasadzie nakupowanych już jest tylu piłkarzy więc musi być dobrze. Kupą mości Panowie kupą. Ilość się liczy nie jakość!
Tu się zgadzam...ale dlaczego dwóch na raz? Głowacki - Why?
Tarann napisał(a):

...tym bardziej dopiero po ich jednym oficjalnym meczu. Jak na razie 1:0 dla Wichniarka
a ja im zazdroszczę stabilizacji składu, odszedł od nich co prawda Lewandowski (spory ubytek) oraz Tanevski zdaje się, ale zakontraktowali 4 nowych. Po odejściu pary Marcelo&Głowacki teraz para Bosacki&Arboleda jest wg. mnie najlepszą parą stoperów w lidze.
Po czym wnosisz, że przemyślane?
Trzy razy bardziej Wilka....jeszcze nie tak dawno forum drwiło z przeprowadzki Kiełba do Lecha (że za słaby do Wisły), teraz wolą wszyscy kupować Wilka...klasycznego no-namea

Ludzie czy Wy naprawdę nie widzicie co się stało? Odeszły w jednym momencie dwa filary defensywy (silne osobowości, legenda klubu) a Wy z założonymi klapkami na oczach chwalicie jeszcze politykę transferową klubu? Bo naściągali kilku zawodników? Zestawcie sobie bilans (jakościowy) dotychczasowego letniego okienka to może otworzą Wam się oczy.
|
straszne
idziesz się ciąć?