Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30332
Stary 19.07.2010, 12:43
zawsze0statniii napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie pytanie , do kiedy trwa obecne okno transferowe?
Stary twój nick pasuje do tego pytania ... było wałkowane z 1000 razy ...koniec Sierpnia ...
Odpowiedz cytując