qchar90 napisał(a):

ja tam Jaroszowi nie wierze, już nasi mówili ze nie sprzedadza Marcelo, ze nie bylo zadnych ofert dla niego
teraz mowia ze nie ma zadnych ofert dla Diaza i Pieti i tak samo ze nie ma tematu Wilka
to jestem ciekaw jak do konca tygodnia Wilk przyjdzie, a ktos z dwojki Pietia i Diaz odejdzie
|
oni kłamią tylko w przypadku transferów z Wisły.... jeżeli zaś chodzi do jest niestety szczery... hehe jak zwykle mialy byc transfery a bedzie to co zawsze...;D
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"