Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30318
Stary 19.07.2010, 12:09
ciekawe co tak do końca kryje się za transferami w stylu wypożyczenie + pierwokup
jeśli tylko chęć sprawzdenia czy koleś będzie dobrze grał - to super, świetna sprawa,
ale jeśli głównym kryterium ma byc przykładowo awans do LE i wtedy zarobek przeznaczony na zawodników, to kiepsko, bo Ci zawodnicy, sprowadzani w takim a nie innym czasie (czytaj późno) nie sa w stanie pomóc w awansie
Odpowiedz cytując