|
ciekawe co tak do końca kryje się za transferami w stylu wypożyczenie + pierwokup
jeśli tylko chęć sprawzdenia czy koleś będzie dobrze grał - to super, świetna sprawa,
ale jeśli głównym kryterium ma byc przykładowo awans do LE i wtedy zarobek przeznaczony na zawodników, to kiepsko, bo Ci zawodnicy, sprowadzani w takim a nie innym czasie (czytaj późno) nie sa w stanie pomóc w awansie
|