Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30316
Stary 19.07.2010, 12:08
No to rzeczywiście problme. Nie wiem, czy to aktualne, ale kiedyś mogłow występować max 3 graczy z poza UE na boisku.

To jak wsadzimy do składu Jovanica, Diaza, Bunozę, to miejsca w I składzie brakuje. Wtedy rzeczywiście nie opłaca się go kupować.

Ale mogę się mylić...
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując