|
No to rzeczywiście problme. Nie wiem, czy to aktualne, ale kiedyś mogłow występować max 3 graczy z poza UE na boisku.
To jak wsadzimy do składu Jovanica, Diaza, Bunozę, to miejsca w I składzie brakuje. Wtedy rzeczywiście nie opłaca się go kupować.
Ale mogę się mylić...
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|