Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30314
Stary 19.07.2010, 12:07
Jigsaw napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. "Ta opcja na chwilę obecną nie funkcjonuje"

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cezarym_wilku/
To niestety pokazuje, ze oni wogole o lidze nie mysla. Przeciez z pucharow tak czy siak wczesniej czy pozniej wylecimy, a obecni stoperzy nie daja gwarancji na sukcesy w lidze.
Odpowiedz cytując