Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30312
Stary 19.07.2010, 12:04
ChG napisał(a):Wyświetl post
Yyy, a mi się wydawało, że chcą po prostu ściągnąć innego defensora, który mógłby zostać zgłoszony do kolejnej rundy LE, ale to chyba nie oznacza, że rezygnują z Chaveza...
z tego co zrozumialem Wisla cche sciagnac Chaveza , ale nie bd mogl zgarac w 3 r el i oprocz niego chemy sciagnac jeszcze jednego ŚO , ktory zagrac bedzie mogł
Odpowiedz cytując