ChG napisał(a):

|
Yyy, a mi się wydawało, że chcą po prostu ściągnąć innego defensora, który mógłby zostać zgłoszony do kolejnej rundy LE, ale to chyba nie oznacza, że rezygnują z Chaveza...
|
z tego co zrozumialem Wisla cche sciagnac Chaveza , ale nie bd mogl zgarac w 3 r el i oprocz niego chemy sciagnac jeszcze jednego ŚO , ktory zagrac bedzie mogł