Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30304
Stary 19.07.2010, 11:55
Po stracie Marcelo ,najbardziej liczylem na transfer Chaveza , bo to w sumie byl najwazniejszy pilkarz z tej calej grupy ktora mielismy zatrudnic ,czyli dalej jestesmy bez konkretnego srodka obrony
Odpowiedz cytując