Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arturtsw
Member
Od: 07.2007
Offline
#
30296
19.07.2010, 11:47
niby dlaczego akurat Chavez miał by z tym problem skoro inni reprezentanci grają w europie. Np. biegający jeszcze niedawno po polskich boiskach Costly ...
arturtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturtsw
Znajdź inne posty napisane przez arturtsw