Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30295
Stary 19.07.2010, 11:46
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Nie nie dostaną paszportów uni, to powód dlaczego chavez nie poszedł do anglii oni ne bedą mogli grac w LE ani lM
Że niby nie dostana pozwolenia na pracę w Unii...? Przecież to jest niemozliwe, skoro Costly dostał takie pozwolenie to czemu Chavez miałby nie dostać...? A co do Riosa to juz wogóle bez sensu przecież w LE i LM gra multum Argentyńczyków...
Odpowiedz cytując