blackluk napisał(a):

|
Nie nie dostaną paszportów uni, to powód dlaczego chavez nie poszedł do anglii oni ne bedą mogli grac w LE ani lM
|
Że niby nie dostana pozwolenia na pracę w Unii...? Przecież to jest niemozliwe, skoro Costly dostał takie pozwolenie to czemu Chavez miałby nie dostać...? A co do Riosa to juz wogóle bez sensu przecież w LE i LM gra multum Argentyńczyków...
