Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jigsaw
Member
Od: 04.2007
Offline
#
30294
19.07.2010, 11:46
ktoś pisał że najoptymistyczniejsza wersja to chavez, rios i wilk dzisiaj.
wyszło że rios przyjdzie i nie bedzie grał w pucharach, chaveza odpuszcza a tematu wilka wogóle nie ma i nie było xD
Jigsaw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jigsaw
Znajdź inne posty napisane przez Jigsaw