Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
17224
19.07.2010, 11:34
Spróbuj to
http://rapidshare.com/files/407772698/devdata.dat
Co prawda to do 09 ale może zadziała. Wklej to do Fifa 08 w moich dokumentach
katalog "user"
i do katalogu z grą.
Powód: Numerek ^^
Ostatnio edytowane przez Rudi5555 : 19.07.2010 o godz. 11:35.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555