|
na facebooku jestem, i na czacie pisza ze z Chavezem jest problem gdyz nie ma paszportu unijnego i nie ma szans na gre w III, z Riosem ponoc do jutra maja zakonczyc rozmowy i podpisac roczne wypozyczenie, Rios tez ponoc nie ebdzie mogl grac w III rundzie
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 19.07.2010 o godz. 11:31.
|