Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30283
Stary 19.07.2010, 11:29
na facebooku jestem, i na czacie pisza ze z Chavezem jest problem gdyz nie ma paszportu unijnego i nie ma szans na gre w III, z Riosem ponoc do jutra maja zakonczyc rozmowy i podpisac roczne wypozyczenie, Rios tez ponoc nie ebdzie mogl grac w III rundzie
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 19.07.2010 o godz. 11:31.

Odpowiedz cytując