Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30279
Stary 19.07.2010, 11:11
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Nie pisz posta jednego pod drugim tylko edytuj...

A co do twojego Króla Maciusia, to masz artykuł:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...waniem,1507557

Zaczyna to, co robił we Wiśle, nic go popredni sezon nie nauczył. Transfery? Przemeblowali całą drużynę, przegrali z Dolcanem Ząbki 2-3 bodajże. To Twój główny kandydat na mistrza?

Co do Żurawia - rok starszy Reiss zdobył koronę króla strzelców ekstraklasy, Piechna zdobył korony króla w każdej lidze, czyli u nas gwiazdą może być nawet sprzedawca w mięsnym albo poganiacz bydła z Paragwaju.

Co do Lecha - nieporadność transferowa. Ściągnęli Rudnevsa (czy jakoś tak) ale nie może już wystąpić w LE (brawo!), Tshibambe (może wypalić, tu się zgadzam), Wichniarka (bo musieli mieć już kogoś na azerów).

Morał- spokojnie, poczekamy do końca okienka, zobaczymy kto zrobił lepsze transfery. Skoro Boguś już nie chce dokładać do klubu, to trzeba było kogoś sprzedać (Głowa, Marcelo). To były oferty nie do odrzucenia. Milion euro za 31 letniego gościa z POLSKIEJ EKSTRAKLASY? Albo 3,6 mln euro +20% ?
Można się spodziewać skoro pod swoje skrzydła wziął ich Terottzi. Płakać jednak z tego powodu nie zamierzam. Od przyjścia Basałaja w przeciągu półtora miesiąca dzieje się więcej niż wcześniej przez 3 lata. Zobaczymy co przyniesie jutro, ale można z optymizmem patrzeć w przyszłość i już teraz zacząć obserwować ewentualych kandydatów na stoperów, bo potrzeba będzie co najmniej 2 i najlepiej kupić ich w grudniu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując