Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12514
Stary 19.07.2010, 11:08
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
Fotele można pewnie zamówić w każdym kolorze ale problemem jest to że te fotele beda raczej szersze co powoduje ze przy układaniu jakiegokolwiek wzoru czy napisu ta część będzie wyglądała zupełnie inaczej niż reszta trybuny

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,3,id,t,n.html
Pojawił się wywiad z prezesem zakompleksionych w którym jest mowa o wynajmowaniu skyboxów na nowym stadionie. I tak u nich koszt wynajęcia 15-osobowego skyboxa wynosi 40tys zł za cały sezon.
Ciekawe jak to bedzie u nas?
Odpowiedz cytując