pawelbombel napisał(a):

|
pewnie mnie zjecie i wogole przegonicie ale moja opinia na temat Wisły w nadchodzącym sezonie jest taka że to TRZECIA siła polskiej kopanej. Aha i tendencja dla kibiców w kwestii sportowej na nadchodzace lata bedzie taka ze ta sytuacja sie bedzie poglebiac. Wiśle ucieka Lech i Legia pod kazdym wzgledem. Stwierdzam to obiektywnie jako kibic Wisły. Wisła za ery Cupiała juz nie zagra w Lidze Mistrzow, moze zatem z powodzeniem grac w kolejnych latach w Uefa Cup (LE) bo nie twierdze ze klub nie bedzie sie rozwijac ( w zasadzie funkcjonowac jako tako). Transfery w tym okienku pokazują w ktorym miejscu jest Wisła. Wichniarek to lepszy transfer niż Zurawski, mimo ze wielu bedzie osmiewac tą opinię. Ponadto Lech ma znacznie znacznie lepszy sklad od Wisły, w ktorej bracia Brożkowie mają naprawde negatywny wpływ na druzyne podobnie jak Małecki. Znam piłkarza Wisły, wiem jakimi ludzmi są Ci kopacze. Młoda ekstraklasa Kulawika to jedno wielkie nieporozumienie. Ci piłkarze nie mają realnych szans na walke o gre w pierwszej druzynie bez wzgleduy na to jkakie prezentuja umiejetnosci. Prosze mi wierzyc, zreszta niedowiarkom polecam analize poprzedniego sezonu MESY. Albo inaczej. Pamietacie debiut napastnika w PP w zamosciu ? pozniej ani wiodu ani slychu . Bo Kulawik woli "luzniejsza" atmosfere.. popatrzcie na składy i roszady. o wnisoki nietrudno. wracajac do innych klubow legia uciekła juz marketingowo wszyslkim w Polsce. Bedzie zgoda z kibicami Legia ucieknie Wisle takze sportowo, CV kopaczy sprowadzonych w Legii a Wiśle tez wiele mowi. Wisła nie srpowadza mistrzow swiata juniorów. Wisła testuje 50 bramkarzy przez 3 sezony i nieistotne ze w tym okienku udalo sie zakonczyc ten serial. Zycze WIsle jak najlepiej i chce by to miasto mialo WIelki Europejski klub bo na to zasługuje. Ale bedzie o to bardzo ciezko. Wisła w tym momencie 3 siła polskiej ligi. Za pare lat na tych samych zasadach funkcjonowania srodek tabeli.
|
i zarejestrowałeś się tylko po to żeby nam się wyżalić?
Wichniarek jest słabszy od Żurawskiego, zawsze był. On w przeciwieństwie do Maćka dokłada nogę, jest kończącym akcje, w mniejszym stopniu kreuje grę. Uderzenie z dystansu też zdecydowanie po stronie Żurawskiego. Kwestią jedynie pozostaje jak oboje będą się prezentowali w wieku przedemerytalnym. Wichniarek ma ten plus że Lech gra bardziej ofensywnie, więc będzie miał pewnie więcej okazji bramkowych.
Legia nam ucieka? Jakoś od lat jest za nami w tabeli, w dodatku wciąż nierozwiązany jest konflikt iti z kibicami. Na razie ucieka nam jedynie w kwotach transferowych wydanych na piłkarzy. Milion euro za defensywnego pomocnika? Toż ja wolałbym trzy raz bardziej kupić Wilka i poszukać za 800 tys przyzwoitego ofensywnego piłkarza z zachodu. Polscy defensywni piłkarze aż tak nie odstają poziomem od kolegów z zagranicy jak ofensywni.
A kończąc dyskusję, to jak dla mnie lepiej jak "drużyna dobrze zareagowała" i "ważne są automatyzmy w grze" niż "wypada przeprosić kibiców" i "liga będzie ciekawsza"