Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30273
Stary 19.07.2010, 10:50
pawelbombel napisał(a):Wyświetl post
pewnie mnie zjecie i wogole przegonicie ale moja opinia na temat Wisły w nadchodzącym sezonie jest taka że to TRZECIA siła polskiej kopanej. Aha i tendencja dla kibiców w kwestii sportowej na nadchodzace lata bedzie taka ze ta sytuacja sie bedzie poglebiac. Wiśle ucieka Lech i Legia pod kazdym wzgledem. Stwierdzam to obiektywnie jako kibic Wisły. Wisła za ery Cupiała juz nie zagra w Lidze Mistrzow, moze zatem z powodzeniem grac w kolejnych latach w Uefa Cup (LE) bo nie twierdze ze klub nie bedzie sie rozwijac ( w zasadzie funkcjonowac jako tako). Transfery w tym okienku pokazują w ktorym miejscu jest Wisła. Wichniarek to lepszy transfer niż Zurawski, mimo ze wielu bedzie osmiewac tą opinię. Ponadto Lech ma znacznie znacznie lepszy sklad od Wisły, w ktorej bracia Brożkowie mają naprawde negatywny wpływ na druzyne podobnie jak Małecki. Znam piłkarza Wisły, wiem jakimi ludzmi są Ci kopacze. Młoda ekstraklasa Kulawika to jedno wielkie nieporozumienie. Ci piłkarze nie mają realnych szans na walke o gre w pierwszej druzynie bez wzgleduy na to jkakie prezentuja umiejetnosci. Prosze mi wierzyc, zreszta niedowiarkom polecam analize poprzedniego sezonu MESY. Albo inaczej. Pamietacie debiut napastnika w PP w zamosciu ? pozniej ani wiodu ani slychu . Bo Kulawik woli "luzniejsza" atmosfere.. popatrzcie na składy i roszady. o wnisoki nietrudno. wracajac do innych klubow legia uciekła juz marketingowo wszyslkim w Polsce. Bedzie zgoda z kibicami Legia ucieknie Wisle takze sportowo, CV kopaczy sprowadzonych w Legii a Wiśle tez wiele mowi. Wisła nie srpowadza mistrzow swiata juniorów. Wisła testuje 50 bramkarzy przez 3 sezony i nieistotne ze w tym okienku udalo sie zakonczyc ten serial. Zycze WIsle jak najlepiej i chce by to miasto mialo WIelki Europejski klub bo na to zasługuje. Ale bedzie o to bardzo ciezko. Wisła w tym momencie 3 siła polskiej ligi. Za pare lat na tych samych zasadach funkcjonowania srodek tabeli.
Słusznie przewidujesz... należy Cię zjechać, ale nie za Twoje zdanie bo do tego masz prawo, tylko za brak wiedzy i realnego spojrzenia. Zatem do dzieła:
Wiśle uciekł lech i legia.. pod każdym względem
Na poparcie tego masz przebudowę całej drużyny na ległej po wtopieniu w poprzedni projekt kupy szmalu i czasu, wojnę z kibicami i sprzedane pare tyś karnetów pomimo wielkiej akcji promocyjnej no i oczywiście te spektakularne wyniki warszawiaków ostatnich lat
lech wygrał mistrza zgoda ale... miał spory fart w transferach ( który jak widać się kończy ) i jako przeciwników tą właśnie super ległom i wisłę pod przywódctwem super trenejro Maćka "moim marzeniem jest 11 defensywnych gracy, no może jeden wysoki napastnikoobrońca" Skorża. Do tego dodaj medialną Histerię po stronie amici - tak to naprawdę lata świetlne przed nami.

Ocenianie wyżej Wichniarka od Żurawskiego to... to powinno być karalne.

Lech ma mocniejszy skład powiadasz. Dużo by pisać na taki ogólnik. Powiem tak Arboledy im zazdroszczę... puki co, no może Peszki.

Całą resztę podsumuję tak: Trochę racji wynikającej z tego że przez lata funkcjonowaliśmy jako chory klub ( mimo wszystko utrzymywaliśmy się na szczycie ) ale ogólna diagnoza w Twoim wykonani mianowicie równia pochyła to chyba brak dostępu do informacji (internet, prasa, telewizja ) przez ostatnie tygodnie ew. wyjątkowy brak umiejętności analizy faktów, dlatego napiszę Ci jak jest tak żebyś zawrócił z tej drogi malkontenctwa prowadzącej cię ( ze względu na upublicznianie swoich tez ) do ośmieszenia.

Są odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Prezes, Trener (pisałem o tym szerzej wyżej w innych postach) Pomimo małej ilości czasu ci ludzie już potwierdzają swoje kompetencje przeprowadzając PRZEMYŚLANE transfery. Wkrótce dojdzie baza sportowa z prawdziwego zdarzenia, a na stadionie zasiądą tysiące najlepszych kibiców w Polsce, podrywając naszych z marazmu w jakim się znajdują.

I nawet jeśli nie wszystko wygląda właśnie tak ( choć jestem przekonany o większości ) to i tak polecam Ci moje podejście.
Odpowiedz cytując