Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1228
Stary 19.07.2010, 10:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Każdemu z Nas to gra. Zadziwiające jest tylko to,że mają w sobie taką butę i ignoracje,że wierzą,iż tym składem personalnym moga cokolwiek zdziałać w walce o LM. Nasze oraz Legii doświadczenia nic ich nie nauczyły. Nie obrali jakiejś nowej drogi,tylko zywczjnie powlielają strare błędy. A sami butnie zapewniali,że działają inaczej.

Czarowali rzeczywistość przy pomocy mediów,sami coś tam plotąc po drodze. A rzeczywistość pokazuje,że król jest nagi. Ani scautingu nie ma wybitneho,ani transferów nie robią ktore wzmocnią zespół. Może jest tak jak piszą na weszło.com,zwyczajnie nie ma się kto zająć tymi transferami. Ale to nei nasza sprawa,niemniej pokazuje to tylko w jakim stopniu Amica jest medialnym twoerem.
Czemu mają nie wierzyć?
Ten sam praktycznie Lech stawiał czoła solidnym średniakom europejskim w PU/LE. A przeciez przy dobrym losowaniu nie trafi na trudniejszych w walce o LM. Barca/Real im nie grozi. Więc porównywań nie rozumiem.

To że zawalili okienko i personalnie sie osłabili to rzecz dyskusyjna - za jednego napastnika (który zawsze może obniżyć loty, złapać kartki/kontuzje) sprowadzili bowiem w sumie 4 solidnych kopaczy ofensywnych (Rudnevsa liczę). Żle? Jest konkurencja. Zapewne dobrze wiesz, że zagraniczny napastnik, który wiadomo, że gole "gwarantuje' kosztuje kilka mln euro i zwykle nie trafia do polskiej ligi.

Poczekajmy z ocenami choćby miesiąc. Jak przejdą Spartę wypada tylko nam podkulić ogon i zamilczeć, bo co by się nie działo rundę jesienną będa mieć sporo na plus.
Odpowiedz cytując