Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12513
Stary 19.07.2010, 10:49
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
Odpowiedz cytując