|
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
|