Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30272
Stary 19.07.2010, 10:48
Widze ze zamiast o sobie to o Lechu i Legii rozmowa ? Zal czytac jak jedni plakali tydzien temu ze nie ma transferow i srodek tabeli czeka, by dzisiaj orgazmu dostawac i twierdzic ze Lech i Legia maja gorszy sklad i w ogole same u nich ogorki a u Nas gwiazdy swiatowej pilki

Cieszcie sie ze cokolwiek sie dzieje a ocene pozostawcie sobie na pozniej. Moze wyjsc ze ani Legia ani Wisla ani Lech nie polepszyly swojej kadry na tyle, na ile im sie wydawalo bo ogladali filmiki z youtube i czytali wypociny redaktorkow.

Wisla i Legia przemeblowaly sklad, ale gadanie ze ktoras z tych druzyn w tej chwili ma wiekszy potencjal to glupota i brak znajomosci pilki noznej.


PS: Gratuluje wam wietrzenia szatni Przynajmniej nie tylko my bedziemy sie zgrywac

PS: Jak dlugo ten pokemon pode mna bedzie pisac legła? Co za cham
Ostatnio edytowane przez kreseq : 19.07.2010 o godz. 10:54.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując