Widze ze zamiast o sobie to o Lechu i Legii rozmowa

? Zal czytac jak jedni plakali tydzien temu ze nie ma transferow i srodek tabeli czeka, by dzisiaj orgazmu dostawac i twierdzic ze Lech i Legia maja gorszy sklad i w ogole same u nich ogorki a u Nas gwiazdy swiatowej pilki
Cieszcie sie ze cokolwiek sie dzieje a ocene pozostawcie sobie na pozniej. Moze wyjsc ze ani Legia ani Wisla ani Lech nie polepszyly swojej kadry na tyle, na ile im sie wydawalo bo ogladali filmiki z youtube i czytali wypociny redaktorkow.
Wisla i Legia przemeblowaly sklad, ale gadanie ze ktoras z tych druzyn w tej chwili ma wiekszy potencjal to glupota i brak znajomosci pilki noznej.
PS: Gratuluje wam wietrzenia szatni

Przynajmniej nie tylko my bedziemy sie zgrywac
PS: Jak dlugo ten pokemon pode mna bedzie pisac legła?

Co za cham
