Cytat:
TY tak na powaznie ?
my przegralismy z Dynamo Dresden 0-2 zeby potem Flota Swinoujscie przegrala z nimi 4-3 , no wiec to Flota bedzie walczyc o Mistrzostwo Polski a Wisla o srodek tabeli w 1 lidze?
Na oceny przyjdzie czas po sezonie, teraz wyskakiwac z takimi tekstami i robic porownania z jakimis sparingami jest smieszne, jak Legia zajmie wyzsze miejsce niz Wisla, co jest wielce prawdopodobne, to zobaczymy co napiszesz..
|
Wiem że mecz meczowi nierówny, nie musisz mi tego tłumaczyć - to raz.
Oboje (my i Legia) mają przemeblowaną kadrę - to dwa.
Flota jak i Dolcan przeprowadziły kilka transferów, lecz o przemebloaniu składu tam nie może być mowy - to trzy.
Wniosek? Wisła i Legia przeprowadzają transfery i zgrywają zawodników, ww. drużyny pierwszoligowe grają tymi samymi zawodnikami, którymi grali w poprzednich sezonach (+ kilka nowych graczy).
Te rezultaty, które wymieniłeś wcale nie wpływają negatywnie na obraz Wisły i Legii.
Cytat:
Niby holenderskie media i strona PSV podają, że Marcelo poszedł za 2,5mln..
|
Sam Marcel już był tak napalony na transfer, że niekorzystnym dla Wisły byłoby go na siłę zatrzymywać (patrz ostatnie mecze Wisły w zeszłym sezonie, coraz więcej błędów). Chłopak przerósł tą ligę, chciał się sprawdzić w mocniejszym zespole, nie ma tutaj nic dziwnego. Suma transferu i tak bardzo dobra (jak na gracza z PL ligi)...