Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30270
Stary 19.07.2010, 10:39
Cytat:
TY tak na powaznie ?
my przegralismy z Dynamo Dresden 0-2 zeby potem Flota Swinoujscie przegrala z nimi 4-3 , no wiec to Flota bedzie walczyc o Mistrzostwo Polski a Wisla o srodek tabeli w 1 lidze?

Na oceny przyjdzie czas po sezonie, teraz wyskakiwac z takimi tekstami i robic porownania z jakimis sparingami jest smieszne, jak Legia zajmie wyzsze miejsce niz Wisla, co jest wielce prawdopodobne, to zobaczymy co napiszesz..
Wiem że mecz meczowi nierówny, nie musisz mi tego tłumaczyć - to raz.
Oboje (my i Legia) mają przemeblowaną kadrę - to dwa.
Flota jak i Dolcan przeprowadziły kilka transferów, lecz o przemebloaniu składu tam nie może być mowy - to trzy.

Wniosek? Wisła i Legia przeprowadzają transfery i zgrywają zawodników, ww. drużyny pierwszoligowe grają tymi samymi zawodnikami, którymi grali w poprzednich sezonach (+ kilka nowych graczy).

Te rezultaty, które wymieniłeś wcale nie wpływają negatywnie na obraz Wisły i Legii.

Cytat:
Niby holenderskie media i strona PSV podają, że Marcelo poszedł za 2,5mln..
Sam Marcel już był tak napalony na transfer, że niekorzystnym dla Wisły byłoby go na siłę zatrzymywać (patrz ostatnie mecze Wisły w zeszłym sezonie, coraz więcej błędów). Chłopak przerósł tą ligę, chciał się sprawdzić w mocniejszym zespole, nie ma tutaj nic dziwnego. Suma transferu i tak bardzo dobra (jak na gracza z PL ligi)...
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 19.07.2010 o godz. 10:42.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując