Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30269
Stary 19.07.2010, 10:37
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Niby holenderskie media i strona PSV podają, że Marcelo poszedł za 2,5mln..
Holenderskie media powoływały się na pierwsze polskie publikacje w sprawie transferu, czyli chyba na Fakt. Podobno Basałaj odrzucał oferty na poziomie 3 mln E. Więc te 3,5 mln E chyba jest realną kwotą, choć z drugiej strony kibicom łatwiej jest przełknąć stratę Marcelo za 3,5 mln E niż za kwotę o 1 mln niższą.
Odpowiedz cytując