Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 19.07.2010, 10:36
arti napisał(a):Wyświetl post
Co Wy tak z tą Amiką? Ich problemy - ich sprawa, my tak samo albo gorzej zrobiliśmy przynajmniej 3 razy (przed Anderlechtem, Panathinaikosem i przed rokiem). Niech nie kupują = nie zarobią w pucharach = nie odskoczą finansowo czyli i sportowo - mnie w to graj.
Każdemu z Nas to gra. Zadziwiające jest tylko to,że mają w sobie taką butę i ignoracje,że wierzą,iż tym składem personalnym moga cokolwiek zdziałać w walce o LM. Nasze oraz Legii doświadczenia nic ich nie nauczyły. Nie obrali jakiejś nowej drogi,tylko zywczjnie powlielają strare błędy. A sami butnie zapewniali,że działają inaczej.

Czarowali rzeczywistość przy pomocy mediów,sami coś tam plotąc po drodze. A rzeczywistość pokazuje,że król jest nagi. Ani scautingu nie ma wybitneho,ani transferów nie robią ktore wzmocnią zespół. Może jest tak jak piszą na weszło.com,zwyczajnie nie ma się kto zająć tymi transferami. Ale to nei nasza sprawa,niemniej pokazuje to tylko w jakim stopniu Amica jest medialnym twoerem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując