pawelbombel napisał(a):

Paweł Brożek z meczu z Litwinami to katastrofa nieskutecznosc, nieporadnosc.
Małecki ma tylko pretensje do kazdego a sam bez sensu choluje pilke wzdluz lini i morde drze ze nikt mu nie wychodzi do zagrania klepy. ja rozumiem ze jest okres przygotowawczy ale z ogórasami z Litwy gralismy PIACH i tyle w temacie
|
Chyba kompletnie nie na temat, co to forum onetu? co to co napiąłeś ma do polityki transferowej.
sorry za OT ale pełno tu wypocin nie na temat.