WiślakMyślenice napisał(a):

Morał- spokojnie, poczekamy do końca okienka, zobaczymy kto zrobił lepsze transfery. Skoro Boguś już nie chce dokładać do klubu, to trzeba było kogoś sprzedać (Głowa, Marcelo). To były oferty nie do odrzucenia. Milion euro za 31 letniego gościa z POLSKIEJ EKSTRAKLASY? Albo 3,6 mln euro +20% ?
|
Niby holenderskie media i strona PSV podają, że Marcelo poszedł za 2,5mln..
