Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1252
19.07.2010, 10:32
W Galerii Krakowskiej jest jeden sklep Umrbo , sam tam jakieś dwa miechy temu kupiłem koszulkę Wisły rozmiar L , teraz z tego co widziałem to zostały same XL lub XXL.
kamanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamanwislak
Znajdź inne posty napisane przez kamanwislak