Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
17218
19.07.2010, 10:27
Ja mam pytanie z innej bajki. Nie mogę znaleźć gdzie się zmienia wiek użytkownika, bo niedawno zauważyłem, że podałem złą datę urodzenia
Pomoże ktoś ?
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906