|
Pawelbombel : gadasz glupoty i tyle, jesli sprowadzimy jeszcze tych 2-3 zawodnikow ktorych nazwiska przewijaja sie w mediach, bedziemy mieli najsilniejsza kadre w lidze, silniejsza od Lecha i silniejsza od Legii, wszystko bedzie zalezalo od HEnia jak szybko bedzie potrafil ich zgrac. O strone marketingowa czy szkoleniowa naprawde sie nie boj, Basalaj to wszystko pouklada szybciej niz myslisz, jego sprowadzenie bylo strzalem w 10, teraz tylko pozostaje czekac na nowy stadion i pokazac wszystkim kto rzadzi w Polsce
Ostatnio edytowane przez Kroff : 19.07.2010 o godz. 10:28.
|