Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30256
Stary 19.07.2010, 10:26
Nie pisz posta jednego pod drugim tylko edytuj...

A co do twojego Króla Maciusia, to masz artykuł:

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...waniem,1507557

Zaczyna to, co robił we Wiśle, nic go popredni sezon nie nauczył. Transfery? Przemeblowali całą drużynę, przegrali z Dolcanem Ząbki 2-3 bodajże. To Twój główny kandydat na mistrza?

Co do Żurawia - rok starszy Reiss zdobył koronę króla strzelców ekstraklasy, Piechna zdobył korony króla w każdej lidze, czyli u nas gwiazdą może być nawet sprzedawca w mięsnym albo poganiacz bydła z Paragwaju.

Co do Lecha - nieporadność transferowa. Ściągnęli Rudnevsa (czy jakoś tak) ale nie może już wystąpić w LE (brawo!), Tshibambe (może wypalić, tu się zgadzam), Wichniarka (bo musieli mieć już kogoś na azerów).

Morał- spokojnie, poczekamy do końca okienka, zobaczymy kto zrobił lepsze transfery. Skoro Boguś już nie chce dokładać do klubu, to trzeba było kogoś sprzedać (Głowa, Marcelo). To były oferty nie do odrzucenia. Milion euro za 31 letniego gościa z POLSKIEJ EKSTRAKLASY? Albo 3,6 mln euro +20% ?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując