Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3197
Stary 19.07.2010, 10:12
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
W piątek gramy jak ktoś wyżej wspomniał gramy z KSZO i będzie szansa do pokazania się dla wszystkich nowych zawodników.
A tak trochę OT: Wiślaccy oldboye wygrali 5-0 z Stalą Mielec w meczu dla powodzian, bo chyba nikt o tym nie wspominał

Wiadomo już gdzie gramy ? Wiem że w Krakowie tylko gdzie dokładnie.
Odpowiedz cytując