arrosmay napisał(a):

W piątek gramy jak ktoś wyżej wspomniał gramy z KSZO i będzie szansa do pokazania się dla wszystkich nowych zawodników.
A tak trochę OT: Wiślaccy oldboye wygrali 5-0 z Stalą Mielec w meczu dla powodzian, bo chyba nikt o tym nie wspominał
|
Wiadomo już gdzie gramy ? Wiem że w Krakowie tylko gdzie dokładnie.