Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1222
Stary 19.07.2010, 10:06
Wydaje mi się że po wyjedzie do Pragi to Amica może już nie mieć czego zbierać Czesi może to nie jakiś wielki klub ale solidnie dobrze ustawiona drużyna, więc Amice będzie tam ciężko a jak już czytam wypowiedzi że sparta to nie klub przed którym trzeba klękać to mi zalatuje już zbytnią pewnością siebie i ignorancją ale zobaczymy. Dla Amici dobrze że został Peszko bo inaczej byli by utopieni w odrze już po drodze...
Odpowiedz cytując