Marszałek napisał(a):

|
Z Onyszką to mielismy naprawdę szczęście. Życzę chlopu powrotu do zdrowia,choć w tym sezonie raczej nie będzie lapał piłeki.
|
Wydaje mi się, że Kołakowski dobrze wiedział, że Wasi lekarze wykryją nieprawidłowości w moczu i krwi Onyszki. Dlatego właśnie naciskał ofertą Wisły na Polonię, mając świadomość, że jeżeli badania nie będą szczegółowe, to numer przejdzie.