Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1218
Stary 19.07.2010, 09:56
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Z Onyszką to mielismy naprawdę szczęście. Życzę chlopu powrotu do zdrowia,choć w tym sezonie raczej nie będzie lapał piłeki.
Wydaje mi się, że Kołakowski dobrze wiedział, że Wasi lekarze wykryją nieprawidłowości w moczu i krwi Onyszki. Dlatego właśnie naciskał ofertą Wisły na Polonię, mając świadomość, że jeżeli badania nie będą szczegółowe, to numer przejdzie.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując