7 kotów napisał(a):

|
Polonia powinna kupic od nas Pawelka. Maja tylko 2 bramkarzy, przydalby sie im 3.
|
Z Onyszką to mielismy naprawdę szczęście. Życzę chlopu powrotu do zdrowia,choć w tym sezonie raczej nie będzie lapał piłek. Natomiast Pawełek do Polonii nie pasuje,wszak mają już Przyrowsiego,mlodsza wersja naszego pupila.
Amica aby myśleć realnie o LM to nawet gdyby miała w składzie Lewandoiwskiego,jeszcze musiałaby się wzmocnić. Dwóch,trzech konkretnych grajków. A oni nie dośc,że sprzedali Lewandowskiego,to nikogo nie kupili w zamian. Wichniarek i Tschibamba to żadne wzmocnienia. Jak dla mnie wygląda to na zwykłe olanie LM. Zauważyli,że dysproporcje są zbyt duże i nie ma sensu wydawać kasy,bo i tak nie awansują a w spiralę wydatków wpaść nie trudno. Pozbyli się motoru napdędowego zespołu i nawet nie udają,że kogoś konkretnego starają się w zamian pozyskać. Zachowują się mniej więcej tak jakby Lewandowski był jednym z wielu napastników i po jego odejściu nic się nie zmieni.