Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30247
Stary 19.07.2010, 09:43
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nikt nie wspomina, że za Kasperczaka sprowadzono Zieńczuka, Kłosa, Majdana, Gorawskiego. Nawet Kukiełka byłby udanym transferem, gdyby nie fakt, że miał za rywali Cantoro, Szymka czy Strąka w formie.

A co do postSmudowego pokłosia, to z tego co pamiętam Uche grał w rezerwach, Szymek na prawej obronie bądź prawej pomocy, Cantoro w ataku, a Kosa był próbowany na lewej obronie. Ktoś tych zawodników poukładał taktycznie i wykrzesał z nich maksimum możliwości, a tym kimś na pewno nie był Smuda.
Majstersztykiem Kasperczaka byl Gorawski.
Kopacz przecietny ze wskazaniem na slaby, a nie dosc ze kilka razy zagral poprawnie to jeszcze dal nam zarobic.

W kwestii reszty, Cantoro strzelil na dzien dobry pare bramek. Kosowski przychodzil do nas jako lewy obronca, a Szymkowiak w Widzewie gral po prawej stronie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując