Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30246
Stary 19.07.2010, 09:41
s1mone napisał(a):Wyświetl post

A co do Riosa, to jeśli dobrze się wkomponuje w zespół to może być z niego duża pociecha Mam nadzieję, że to prawda. Gdyby przyszedł, to nasz atak dawno nie wyglądał tak różowo.

Jest Paweł Brożek, który niestety jest zawodnikiem strasznie chimerycznym, mam wrażenie, że on po prostu nie posiada odpowiedniej odporności psychicznej do gry o wysoką stawkę. Wystarczy, że coś mu nie wyjdzie raz i później się spala. Rozumiem, że kontuzje robią swoją, ale nawet po tym meczu z Szawle było widać, że coś jest nie tak. Bramka bardzo ładna, ale to był bardziej odruch, miał bardzo mało czasu na decyzję. Za to w sytuacjach, gdy ma trochę więcej czasu i wychodzi np. sam na sam, to często zaczyna myśleć i czuć presję, że musi strzelić i wychodzi jak wychodzi. Przydałby się psycholog jak nic.
Może i wyglądałby różowo przy założeniu że ten Rios to byłby rzeczywiście talent nie z tej ziemi, oczywiście na Polskie warunki. Bo gdyby to był światowej lub chociażby europejskiej klasy talent to na pewno nie kopałby sobie w Wiśle na treningu. Cudownie by było gdyby to był talent na miarę Marcelo i już.

Natomiast co do tego co napisałeś n/t Pawła Brożka. Moim zdaniem Pawełkowi poprostu najzwyczajniej w świecie brakuje prawdziwej konkurencji. Bo od jakiegoś czasu Paweł poprostu musi grać. Lubie gościa za to co robi i zrobił, nie jest to jakaś nagonka. Niestety, trzeba się wziąść za siebie i ja życzyłbym sobie żeby do Wisły trafiło jeszcze 2 napastników którzy mogą walczyć o pierwszą 11-stke bo po pierwsze Wisła MUSI grać efektownie i efektywnie w każdym meczu a czekają nas i liga, i puchary i Puchar Polski, a po drugie PAWEŁ BROŻEK POTRZEBUJE RYWALIZACJI !!!! Wtedy ten gość wzniesie się jeszcze na wyżyny i pokaże że jest piłkarzem dużo lepszym choćby od Lewandowskiego a później podobnie jak Żuraw odejdzie sobie za te 3 mln minimum Ja to tak widze.
Odpowiedz cytując