Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30238
Stary 19.07.2010, 09:11
Dokładnie po tym co zrobił w Górniku bałbym się dać mu wolną rękę w transferach. Pamiętajcie że miał tak dość pieniędzy aby ściągnąć zawodników na przyzwoitym poziomie.
Odpowiedz cytując