Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3194
Stary 19.07.2010, 09:07
O pierwszej jedenastce pisał Oldpara, więc do tego się odniosłem... Co do Twoich wyliczeń, 6 z 17 to faktycznie więcej niż 1/3, ale nie ma takiego meczu rozegranego w zeszłym sezonie w którym nie wystąpiliby wszyscy z wymienionych przez Ciebie zawodników równocześnie, więc mylisz się, pisząc, że 1/3 drużyny leżała na L4. Poza tym piszesz, że pełna kadra liczyła 17 graczy plus juniorzy, też nie wiem w którym momencie...
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując