jotbe1 napisał(a):

Widze że jesteś znajomym Bogusława i wiesz jak jest między nimi.Ręce opadają jak czytam takie komentarze.Lepiej nic nie pisać niż kompromitować się jak wielu na tym forum.
Wilk moim zdaniem dobry ruch transferowy ,oczywiście jeżeli go zakontraktują.
Czy ktoś ma jakieś info na temat konferencji ?
|
Kasperczak prawdopodobnie tylko powiedzial na jakie pozycje zawodnikow potrzebuje , jacy to beda zawodnicy nie ma zadnego wplywu po ostatnich jego wyczynach w Górniku.. Dzis konferencja pewnie tylko z Pajliciem , jutro mam nadzieje Rios i Chavez potem Wilk
