spontants napisał(a):

Henio ma plan i pewnie ma duźy wpływ na takie a nie inne transfery... Dla mnie bomba, Chevez Rios i Wilku i styka bo co za duźo to nie zdrowo pozdro!
|
Właśnie zdrowo... konkurencja wyjdzie im tylko na dobre.
Podjarałem się Milinkoviciem i mam cichą nadzieje że ten temat nie jest jeszcze zamknięty. On i Palijc to zawodnicy których można wystawić na każdą pozycje w ofensywie. Lewe prawe skrzydła, ofensywny pomocnik, mogą grać za napastnikiem.
Niestety wszystko na to wskazuje że temat jest już zamknięty choć żadna ze stron nie wydała żadnego komunikatu w tej sprawie.