Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
30226
19.07.2010, 08:37
miejmy nadzieje bo będzie kicha. Szkoda tylko ze ci co przychodzą to nie Polacy:( bo szczerze wątpię czy Wilk przyjdzie
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133