Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30226
Stary 19.07.2010, 08:37
miejmy nadzieje bo będzie kicha. Szkoda tylko ze ci co przychodzą to nie Polacy:( bo szczerze wątpię czy Wilk przyjdzie
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
Odpowiedz cytując