Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
30225
19.07.2010, 08:30. :-)
Henio ma plan i pewnie ma duźy wpływ na takie a nie inne transfery... Dla mnie bomba, Chevez Rios i Wilku i styka bo co za duźo to nie zdrowo
pozdro!
Ostatnio edytowane przez spontants : 19.07.2010 o godz. 08:34.
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants