Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12510
Stary 19.07.2010, 07:53
Trawa wygląda nieźle ... poza elementami spalonymi/żółtymi z którymi sie już nic nie da zrobić ( w dłużej perspektywnie pewnie się da ) . Pocieszające że ta najgorsza część znajduje się przy lini bocznej boiska i dalej wzdłuż trybuny C . Do meczu III rundy powinno sie dac na niej grać
Odpowiedz cytując