|
Trawa wygląda nieźle ... poza elementami spalonymi/żółtymi z którymi sie już nic nie da zrobić ( w dłużej perspektywnie pewnie się da ) . Pocieszające że ta najgorsza część znajduje się przy lini bocznej boiska i dalej wzdłuż trybuny C . Do meczu III rundy powinno sie dac na niej grać
|