Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30219
Stary 19.07.2010, 03:51
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
J
Oczywiście, że młodzieżówka rządzi się swoimi prawami. Wydawało się, że Adu, Szetela, Altidore, Zizzo i koledzy zwojują Europę, a idzie kiepsko. Mimo to Rios grał w podstawowym składzie U-20 na turnieju.
Takie małe sprostowanie; Rios nie był podstawowym zawodnikiem U-20 na mistrzostwach ameryki południowej. Na 10 mozliwych meczów zagrał 5 razy z czego, 2 razy w pierwszym składzie, a 3 razy jako zmiennik.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując