Uran235 napisał(a):

J
Oczywiście, że młodzieżówka rządzi się swoimi prawami. Wydawało się, że Adu, Szetela, Altidore, Zizzo i koledzy zwojują Europę, a idzie kiepsko. Mimo to Rios grał w podstawowym składzie U-20 na turnieju.
|
Takie małe sprostowanie; Rios nie był podstawowym zawodnikiem U-20 na mistrzostwach ameryki południowej. Na 10 mozliwych meczów zagrał 5 razy z czego, 2 razy w pierwszym składzie, a 3 razy jako zmiennik.