Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
barcalover
Junior Member
Od: 07.2010
Skąd: Wisła
Offline
#
12503
19.07.2010, 00:12
Abstrakcja
napisał(a):
W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie
W lidze w każdym razie raczej na 100%, tak?
barcalover
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barcalover
Znajdź inne posty napisane przez barcalover