Wyświetl pojedynczy post
barcalover
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12503
Stary 19.07.2010, 00:12
Abstrakcja napisał(a):Wyświetl post
W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie
W lidze w każdym razie raczej na 100%, tak?
Odpowiedz cytując